درباره ما

معرفی شرکت

شرکت روئین سطح طبرستان در سال 1380 با هدف ارتقاء سطح کیفیت محصولات تولیدی در زمینه صنایع و معادن سنگ آهن، مس، صنعت فولاد و خطوط تولید سمیان در زمینی به وسعت 18000 مترمربع با 5 سالن تولیدی و ساختمان اداریبا زیربنای 5000 مترمربع توسط گروهی از فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه صنعتی شریف در قائمشهر تاسیس گردید.

 

از همان آغاز با در پیش گرفتن سیاست ارائه محصولات ممتامیز و خاص در کشور، تلاش در جهت حفظ کیفیت محصولات تولیدی و مشتری مداری به سرعت توانست اعتماد و اعتبار ویژه ای نزد مصرف کنندگان نهایی خود از قبیل صنایع معدنی، فولادی، گندله سازی و صنایع سیمان کسب نماید.

 

شرکت روئین سطح طبرستان به پشتوانه نامی نیک در صنعت کشور و با استفاده از دانش فنی و تجارب گرانقدر خود و با اتکاء به توان فنی هلدینگ طبرستان استراتژی خود را در اجرای انواع پروژه های صنعتی و معدنی بصورت EPC متمرکز نموده است.

تولید ورق های دولایه و سخت پوشکاری

شرکت روئین سطح طبرستان با کسب دانش فنی از شرکت corodur آلمان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان ورق ضدسایش دولایه در ایران می باشد که با داشتن تجهیزات به روز قادر به سخت پوشکاری داخل و خارج انواع مخروط و لوله ها می باشد.

طول عمر مفید ورق های ضد سایش دولایه نسبت به ورق های فولادی کربنی سخت شده چندین برابر بوده که داشتن تاییدیه از شرکت های مصرف کننده گواه کیفیت مطلوب ورق های این شرکت می باشد.

ورق های فوق به صورت برش خورده در انواع سایز با حداکثر ابعاد 3000*1500 میلی متر به ضخامت های جدول قابل ارائه می باشد.

معرفی تیم ما

مهندس عیسوی
ادوین عیسوی مدیر فروش
خانم کیانی
سلوا کیانی کارشناس بازرگانی
مهندس خسروی
عبدالرضا خسروی مدیر عامل
خانم ثامری
سعاد ثامری مدیر توسعه بازار
مهندس کریمیان
سیامک کریمیان مدیر فروش

زمینه های فعالیت روئین سطح طبرستان